Bon Turystyczny Wrocław

Zapraszamy rodziny z dziećmi – w Apartamentach Aravel możliwa jest płatność Bonem Turystycznym.

Płatność bonem można realizować wyłącznie za rezerwacje dokonywane bezpośrednio w Apartamentach Aravel telefonicznie lub mailowo.

Jeżeli kwota należności za rezerwację przekracza wartość bonu turystycznego, pozostałą należność prosimy regulować przelewem przed przyjazdem lub gotówką w dniu przyjazdu.

Apartamenty Aravel to doskonała propozycja na wakacje z dziećmi. Przestronne, nowoczesne i komfortowo wyposażone apartamenty ulokowane są na wrocławskim Starym Mieście, zaledwie 10 minut pieszo od Rynku i 5 minut pieszo od Dworca Głównego, stanowią więc świetną bazę do rozpoczęcia zwiedzania miasta.

Apartamenty w centrum Wrocławia usytuowane są bardzo blisko wielu atrakcji dla całej rodziny, można do nich dotrzeć spokojnym spacerem, przy okazji poznając miasto lub łatwo i szybko za pomocą komunikacji miejskiej lub rowerów miejskich:

– 15 minut pieszo do Aquaparku

– 10 minut pieszo do Parku Mikołaja Kopernika, czyli Parku Staromiejskiego z Teatrem Lalek

– 3 km do ZOO Wrocław i Afrykarium

– 2,4 km do Hydropolis

– 2 km do Punktu Widokowego Sky Tower

– 2,3 km do muzeum dla dzieci Kolejkowo– 5 km do Wrocławskiej Fontanny

– 5 km do Ogrodu Japońskiego

– 5 minut pieszo do galerii handlowej Renoma

– 10 minut pieszo do galerii handlowej Wroclavia

– blisko wielu kawiarni, restauracji i sklepów

Dla rodzin z dziećmi szczególnie polecamy apartamenty przy ul. Czystej:  2-pokojowe, w każdym jest w pełni wyposażona kuchnia, w salonie rozkładana sofa, która stanowi dodatkowe łóżko, a w garażu podziemnym pod budynkiem można zaparkować samochód. Ogromnym atutem apartamentów są duże balkony, czyli ulubiona część mieszkania każdego dziecka. 

W każdym z apartamentów może mieszkać do 4 osób. Dla podróżnych z malutkimi dziećmi oferujemy udogodnienie w postaci łóżeczka dziecięcego. Jest ono dostępne wyłącznie w apartamentach przy ul. Czystej i po wcześniejszej rezerwacji, a jego dostępność w wybranym terminie musi być potwierdzona przez Recepcję Aravel.

Wszelkie pytania dotyczące realizacji bonu turystycznego prosimy kierować do Recepcji:

tel: 71 735 16 31

mail: aravel@aravel.pl

Zapraszamy! 

 

Duże apartamenty na Starym Mieście dla całej rodziny.

Bon Turystyczny Wrocław – wakacje w stolicy Dolnego Śląska.